פרסומת

דלג לתוכן העמוד

הנהלת המועצה

פקס הנהלת המועצה : 09-9583791

אלי ברכה
ראש המועצה
מאיר דור
סגן ראש המועצה
הילה טרייבר
מזכ"לית המועצה
רעות חזן
עוזרת אישית לראש המועצה והממונה על הנגישות
שיר כהנא
מזכירת לשכה
הרי סימון
ממונה על חוק חופש המידע אחראי על בקשות המוגשות לפי חוק חופש המידע וכן על פניות הציבור

שפ"ח

מאיה קסלר
פסיכולוגית: בי"ס חוב"ב, גנים תל יצחק, גנים בצרה (ימים א', ב', ג', ה')
מיכל באומהורן
פסיכולוגית: בי"ס אדם וסביבה, גנים שפיים, גנים בני ציון (ימי א', ג', ד', ה')
בתיה פלוטיקין
פסיכולוגית: בי"ס ויצמן וגנים כפר נטר (ימי א', ב', ג')
יפעת לב-סודק
פסיכולוגית: חטיבת בניים, גנים רשפון (ימי א', ג', ד', ה')
נועה וייספילר
פסיכולוגית: בי"ס ויצמן, גנים גליל ים, אודים, געש (א', ג', ד', ה')

קונסרבטוריון

אבי הדר
קונסרבטוריון - מנהל
דפנה
קונסרבטוריון - מזכירות

מחלקת משאבי אנוש

מיכל ליבוביץ פרץ
מנהלת משאבי אנוש

מבקרת המועצה והממונה על תלונות הציבור

אורלי רזניקוב
מבקרת המועצה וממונה על תלונות הציבור

רשימת ישובים בחוף השרון

מזכירות ישוב תל יצחק
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב שפיים
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב רישפון
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב כפר נטר
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב יקום
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב חרוצים
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב געש
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב גליל ים
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב בצרה
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב בני ציון
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב בית יהושע
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב ארסוף
מזכירות הישוב
מזכירות ישוב אודים
מזכירות הישוב

תשלומים וארנונה

פקס תשלומים וארנונה: 09-9596587

עו"ד אורטל אזולאי
מנהלת המחלקה
שרון דיין
סגנית מנהלת המחלקה
רותם אביטל
פקידת גביה
אפרת קרלינסקי
פקידת גביה
שולי פרום
פקידת גביה

אגף חינוך חברתי - קהילתי

אליעד וייסמן
מנהל אגף קהילה
שירה וינברגר
מזכירה חינוך חברתי קהילתי
דור כוכבי
מנהל תחום צעירים
סיון בן זימרה
מנהלת תחום ביטחון קהילתי
ירדן לי גוזלן
מנהלת מחלקת ילדים ונוער
פן סמאנה
רכזת נוער
ניר דרמר
רכז דילר

בטחון וחירום

בטיחות בדרכים

מאיר דור
יו"ר הועדה לבטיחות בדרכים- סגן ראש המועצה
מאיה כהן
מנהלת מטה בטיחות בדרכים

גזברות

פקס גזברות: 09-9596592

לירז קופר
גזברית המועצה
יפעת שרעבי
מנהלת לשכת גזברית ורכזת חוזים ומכרזים

החברה למחזור מים וקולחים בחוף השרון בע"מ

גיל שטרסברג
מנכ"ל
כתובת למשלוח דואר: מועצה אזורית חוף השרון, שפיים, מיקוד: 6099000.

החברה לתשתיות ביוב במועצה האזורית חוף השרון בע"מ

דרור גוראל
ניהול החברה הכלכלית

המחלקה הוטרינרית

פקס המחלקה הוטרינרית : 09-9596555

ד"ר סיתונית כץ
וטרינרית
רשות הטבע והגנים (חיבולנס)

אגף החינוך

בתי ספר על יסודיים

בית החינוך המשותף חוף השרון

שני אגסי ביטון
מזכירת החטיבה העליונה
גילי שעיה
מזכירת חטיבת ביניים
אסתי מטסס
מזכירת בית החינוך

בתי ספר יסודיים

בני ציון- בית ספר יסודי חוב"ב

פקס בני ציון- בית ספר יסודי חוב"ב: 09-7604326

טלי בהרב
מנהלת בית הספר
שרון שמבן
מזכירת בית הספר

בית הספר א.ד.ם וסביבה

פקס בית הספר א.ד.ם וסביבה: 09-9521115

רבקה נחמני
מזכירת בית הספר
יובל כנען
מנהל בית הספר

בית הספר ע"ש דר' חיים וייצמן

פקס בית הספר ע"ש דר' חיים וייצמן: 09-8991923

פזית גוזלן
מזכירת בית הספר
רותי אלימלך
מנהלנית
אדי גטלובסקי
מנהל בית הספר

בית הספר ממלכתי משותף כפר שמריהו- חוף השרון

פקס בית הספר ממלכתי משותף כפר שמריהו- חוף השרון: 09-9556192

יעל חסון
מזכירת בית הספר
דלית קרילי
מנהלת בית הספר

עובדי מחלקה

סמדר צלר
מנהלת אגף חינוך
אביה דרוקס אנג'ל
מנהלת המחלקה לגיל הרך
דנה דרורי
מנהלת מחלקת לטיפול בפרט וביקור סדיר
אורית ענבר
רפרנטית תקציבים, קולות קוראים
ענת דגן פלסמן
מזכירת האגף
מאיה כהן
מנהלת מחלקת היסעים

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות : 09-9596592

לירז קופר
גזברית המועצה
רגינה פאשייב
מנהלת חשבונות ראשית
שירן אייל
מנהלת חשבונות
מור ארוצקר נצר
ספקים והנהלת חשבונות
עינב אשל
מנהלת חשבונות ביה"ס חובב/ וויצמן

הספריה האזורית חוף השרון

פקס הספריה האזורית חוף השרון : 09-9596534

דפנה פישר
מנהלת ספריה
הדס נורמן קצנובסקי
ספרנית
לי צייטלין
ספרנית

חברת קולחי השרון בע"מ

אמנון מימרן
מנכ"ל החברה
יגאל קדרון
מ"מ מנכ"ל
מעיין רז כהן
יו"ר דירקטוריון החברה
עמית וגנר
חבר דירקטוריון קולחי השרון
עדי בן דוד
חברת דירקטוריון קולחי השרון
עופר קאופמן
חבר דירקטוריון קולחי השרון

מועדון הכדורסל הפועל חוף השרון

ארז רייכרט
רכז ספורט

מחלקת תרבות ופנאי

אורלי הדס
אחראית תרבות

קיימות וסביבה

רשות הטבע והגנים (חיבולס - אמבולנס לחיות בר)

רבנות חוף השרון

פקס רבנות חוף השרון: 09-9596594

נתן יותם שוהם
הרב האזורי
משרד המחלקה
פקידה
הרב אלי דהן
כשרות

רווחה - שירותים חברתיים

חגית עדן
מנהלת המחלקה
רחל צמח
ראש צוות ומנהלת התחנה לטיפול משפחתי
יורם עובדיה
תחשיבן ועובד זכאות
עליזה פרידמן-ליסאור
עובדת סוציאלית –רכזת תחום אנשים עם מוגבלויות
איילת פלאי סיטבון
עו""ס משפחה
יהודית טוריאל
רכזת תחום שורדי שואה
ענת לוי
עו"ס לתחום נוער, צעירים וחוק הנוער
טליה סדן
עו"ס אזרחים וותיקים היועצת לענייני אזרחים וותיקים
יעל שטיינברגר
עו"ס סדרי דין

מרכז גישור ודיאלוג בקהילה

פקס מרכז גישור ודיאלוג בקהילה: גע5636

רישוי עסקים

פקס רישוי עסקים : 09-9596593

רכש, חוזים וערבויות

יפעת שרעבי
רכזת חוזים וערבויות
רועי כ"ץ
רכש ומכרזים

שירות ומידע לתושב

ליאת לוי
מנהלת איכות שירות
הרי סימון
מנהל מחלקת שירות ומידע
אורנה לוי
רכזת שירות ומידע
דנה ברבי
רכזת שירות ומידע

שפ"ע, פיקוח, תברואה וחוף הים

מאיר איש שלום
מנהל אגף מוניציפלי
ורמן גנאדי
סגן מנהל אגף מוניציפלי
לירז אונגר
עוזרת מנהל אגף מוניציפלי
ירדנה כהן
מזכירת המחלקת שפ"ע, תברואה, פיקוח וחוף הים
סימון כץ
אחראית רישוי עסקים
סיתוונית כץ
וטרינרית
בני כהן
אחראי אחזקה
יורם פאר
קצין בטיחות
שניר ארביב
מנהל תחום אכיפה וחוף הים
מריו מוסיקנטאס
פקח אכיפה סביבתית
אמיר הראל
פקח אכיפה סביבתית

תחבורה

יורם פאר
קצין בטיחות בתעבורה

תכנון ובנייה

אדר' גבריאל פל
מהנדס הוועדה
מירב סובול
מנהלת תפעול
אורית אהרון
מידענית
איריס וארום מייארה
בודקת רישוי
מיכל ממן
בודקת רישוי
מתי יעקובוב
מפקח הוועדה
יזהר שטרית
מנהל תשתיות ונכסים
נטלי מור
בודקת תוכניות
תמי דור
בודקת תוכניות